Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

xbox 360 wireless headset 2.5mm jack naar 3.5mm audio en mic, waar kan ik die vinden?

ik heb een xbox360 wireless headset gekocht, namelijk de turtlebeach x32, maar die wil ik ook voor mijn pc gebruiken. maar dat kan niet omdat het geen 3.5mm jack uitgangen heeft voor audio en de microfoon, op turtlebeach.com zag ik dat ze die kabel hadden maar niet buiten amerika versturen. nu is dus mijn vraag waar kan ik een kabel vinden die van een 2.5mm jack naar een 3.5mm jack audio en microfoon gaat? dit is de website van turtlebeach zodat je kunt zien over wat voor kabel het precies gaat. http://www.turtlebeach.com/product-detail/cables-parts/pc-chat-adapter-cable/71

alvast bedankt.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Audio

Heb mijn tv opnieuw automatisch laten afstemmen, en wordt nu gedwongen om een ci module aan te schaffen. Wat moet ik doen?

Ik heb mijn tv automatisch laten afstemmen en kan nu alleen Nederland 1/2/3 bekijken, de andere zenders geven de error "geen ci module". Hoe kom ik hiervan af?

Hiervoor heb ik 3 jaar lang dezelfde zenders gewoon kunnen zonder ooit dit probleem tegemoet te komen. Ik heb geen zin om geld te gaan besteden aan zon CI module wanneer ik gister nog gewoon normaal tv kon kijken.

Ik denk dat dit te maken heeft met het feit dat ik alleen maar DTV kan vinden en geen TV zenders. Is dit UPC die mij probeert te dwingen om een CI module te huren omdat ik alleen maar digitale tv aangeboden krijg?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

hoe moet je een philips surround set op je laptop aansluiten?

ik heb thuis een phillips 5.1 surround set liggen die vroeger op de cd/dvd speler op de tv was aangesloten. nu is de cd speler kapot gegaan en zou ik de set op mijn computer aan willen sluiten. nu weet ik dat er een versterker tussen moet. de boxen hadden van die op maat voor de cd-speler gemaakte aansluiting. gewoon 6 zes kale draadjes met een plastic klik dingetje erop. dat plastic dingetje kan alleen op die cd-speler dus ik moet dat plastic dingetje :P eraf halen dan heb je 6 kale draadjes over (voorste balk, 2 zij front speaker, 2 back speakers en de bass). ik kon geen versterker vinden die daar de aansluiting voor had. je hebt gewoon een zwart en een rood draadje. dus mijn vraag is of er budget versterkers voor op je laptop zijn die al deze boxen aankunnen. het zou ook goed zijn als het geen surround sound is maar ik wil wel alle boxen gebruiken.

alvast bedankt.

timo

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Audio

Kunnen zwaar veroudere apparaten de ontvangst van moderne electronica ontregelen?

Heb zo bijvoorbeeld wel geluidsboxen gehad waarmee je een computerscherm volledig kan vervormen. Stel dat in je eigen omgeving nog zoiets staat. Wie kan je dan vragen om metingen te doen.

Toegevoegd na 7 minuten:
Zo kon een aantal jaren geleden het lichtnet opeens raar doen bij het inschakelen van andere apparatuur. Zie ook elders dat er speciale buizen zijn en behuizingen om dit af te schermen.

Toegevoegd na 11 minuten:
Daar zou je bijvoorbeeld wel last van kunnen krijgen als je buren hebt die aan zelfbouw doen.
Kan je dat dan ergens melden?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing