wat drijft de grote fan bladen van een straalmotor aan , de motor zelf of als eenmaal in de lucht ook de luchtstroom die er door heen gaat?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Vliegtuigen. Vragen over auto's, boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik durf niet te vliegen, al ik helemaal verslaafd ben aan flight sims e.d. stap ik niet in een vliegtuig. Reden hiervoor is niet het mogelijk neerstorten, turbulentie of zo , maar ben bang dat ik door de spanning/stress een hartstilstand of iets dergelijks krijg. Dat ik me zo druk zou maken voor de eerste keer
Nu wil ik graag een keer de "grote" stap zetten en gaan vliegen. Nu leek het mij het wel een (leuk) idee om gewoon naar Rotterdam airport te gaan en een vlucht naar Londen te boeken en 's avonds weer terug.
Weet iemand of het mogelijk is gewoon naar Rotterdam airport te gaan en een retourvlucht boeken voor de zelfde dag.
Een passagiersvliegtuig dus dat bijv van hier naar Nieuw Zeeland gaat, gaan ze dan via Azië of America? Globaal gezien.
Want in Andere Europese landen zoals schiphol of Duitsland hebben ze dat wel ??
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing