Geld er bij een WA verzekering no claim?
En ik bedoel dan niet een WA auto verzekering maar die ene dat als je bijvoorbeeld de regenpijp van de buren kapot maakt met een bal dat dat vergoed word of ga je bij gebruik hiervan meer betalen aan premie?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Verzekeringen. Vragen over bankieren, belastingen, beleggen, cryptocurrency, lenen, sparen, sparen en uitkeringen en toeslagen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
En ik bedoel dan niet een WA auto verzekering maar die ene dat als je bijvoorbeeld de regenpijp van de buren kapot maakt met een bal dat dat vergoed word of ga je bij gebruik hiervan meer betalen aan premie?
Voor dat systeem hadden ze een speciale naam en die ben ik vergeten, weet iemand die naam nog? Ik kan op het internet er niets over vinden want ik weet ook de naam van het programma niet meer. Wie kan mij helpen?
Mijn man en ik hebben een (verplichte) levensverzekering voor onze hypotheek waarbij als één van ons beiden overlijdt de ander het huis 'vrij' heeft.
Daarnaast heeft mijn man ook nog eens een levensverzekering bij zijn pensioenverzekeraar. Ik was er niet bij toen hij dit heeft geregeld en ik ben het er totaal niet mee eens. Ik vind het echt teveel van het 'goede' en zonde van het geld. Alleen ik we krijgen telkens ruzie als ik erover begin. Ik heb het gevoel dat hij misschien deze verzekering niet durft op te zeggen en/of zich laat overdonderen door zijn tussenpersoon/verzekeraar.
Hoe kan ik hem overtuigen dat hij deze verzekering op moet zeggen?
mijn hond heeft op de telefoon gekauwd van een vriend van mij, nou is die telefoon helemaal beschadigd, ik ben wa verzekerd, dekt de wa verzekering dit?
ik was 11 jaar samen waarvan 2 jaar getrouwd met mijn overleden man , we hebben geen kinderen samen wel heb ik 2 kinderen van mijn ex man te verzorgen die onder de 18 jaar zijn , ik heb werk doormiddel van een 0 uren contract en ben niet voor 45 % afgekeurd of wat dan ook. heb ik dan wel of geen recht op een nabestaandenuitkering , wie weet hier raad mee volgens de svb dus niet.en zo nee waar moet ik dan van rond komen en mijn kinderen van te eten geven .wie o wie kan mij helpen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing