Hoe veilig is een cabriolet?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Auto's. Vragen over boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik wil graag de Nokian Hakkapeliitta R winterbanden kopen omdat dit echt de beste winterbanden zijn die je maar kunt vinden.. Er zit alleen een maar aan. De snelheidsindex R staat voor 170km/h. In scandinavie waar deze banden het meest gebruikt worden haal je die snelheid nooit, al helemaal niet in de winter, hooguit 80 km/h. Dus ja daar maakt het niet zo uit, maar in nederland rijd ik toch wel eens 130/140 km/h, afhankelijk van het weer uiteraard. Maar stel dat ik in uit uiterste geval 140 rijd.. Maakt dat wat uit met deze banden, is dit veilig met deze banden? Slijten ze sneller? Ik wil ze graag hebben maar het moet wel veilig zijn.
http://www.telegraaf.nl/autovisie/autovisie_nieuws/10507863/__Waarschuwings-systeem_in_auto_s__.html
En dan heb ik het over het 'waarschuwen' van de instanties zelf. Hoe moet er dan 'gebeld' worden?
Moet hiervoor misschien een sim-kaart worden gebruikt om via het GSM-netwerk te gaan bellen?
Ik kan me niet echt een andere 'landelijk' dekkende netwerk verzinnen.
Het lijkt mij erg leuk om een rondje te rijden over de Nürburgring met mn eigen auto. Nu heb ik een golf 4 met 140PK, niet echt extreem snel dus. Kan ik dit met deze auto doen of rijden hier alleen sportauto's en trackday auto's rond?
Toegevoegd na 1 minuut:
de Nordschleife dus
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing