Kan een auto in noodloop gaan en een motormanagement storing aangeven omdat je een koelkistje in de auto hebt aangesloten op de 12 volt aansluiting?
Na resetten is het probleem weer tijdelijk over namelijjk...
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Auto's. Vragen over boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Na resetten is het probleem weer tijdelijk over namelijjk...
ik kom net thuis komt de buurvrouw met zonnebril op uit de auto. ik de tuin in en zonnebril op. je ziet echt geen moer.
mag je met je zonnebril op s'nachts (in het donker) auto rijden. met bron aub.
Toegevoegd na 22 minuten:
het was haar eiegen zwarte zonnebril die ze overdag ook op heeft. ze zei tegen mij dat de lampen dan niet zo vel waren. maar dat het wel langer duurde voor je die eene fietser had gezien.
Mijn man had een beroerte en kon voorlopig niet meer autorijden. Die staat nu al 10 maanden ongebruikt voor de deur. We hebben yoen een oplaadapparaat gekocht (Black & Decker) en laadden de accu af en toe op. Nu begint mijn man erover te denken weer eens te proberen een stukje te rijden. Vanmiddag bleek dat we deze keer te lang hebben gewacht met bijladen. De oplader meldt dat de accu te weinig spanning heeft om hem nog op te laden. Is hier nog iets aan te doen of moeten we een nieuwe accu kopen?
Ik heb mijn baan opgezegd, dus raak ik mijn lease-auto kwijt. Ik moet nu zelf een auto kopen.
Volgens de koerslijst van de ANWB zou mijn huidige auto (okt 2007, 32000 km) bij een dealer ongeveer € 18000 kosten.
In Duitsland staat precies dezelfde auto te koop, maar dan van mei 2007, 25000 km. Die kost slechts € 13000. Als ik die koop, wil ik een ervaren importbedrijf de import naar NL laten verzorgen.
Wat ben ik ongeveer kwijt aan de kosten van de importeur, plus de BPM die ik nog moet betalen? Zijn er andere dingen waaraan ik moet denken?
(Ofwel: loont het, die Duitse auto te kopen?)
Toegevoegd na 9 uur:
Het gaat dus om een tweedehands auto die wordt verkocht door een gerenommeerd Duits bedrijf, die ik zelf in Duitsland uitzoek, waar ik zelf een proefrit mee maak, en die ik (of het door mij aangewezen importbedrijf) zelf van dat Duitse bedrijf koop.
Toegevoegd na 20 uur:
Heb net de offerte van de leasemaatschappij binnen. Ik heb hun vraagprijs opgenomen in dit overzichtslijstje:
€ 26000 Huidige nieuwwaarde
€ 24402 Offerte leasemaatschappij
€ 18000 Prijs bij dealer, volgens ANWB-lijst
€ 13000 Prijs bij dealer, Duitsland
Ik heb een VW T3 bus en deze raakte afgelopen zondag nogal oververhit. Iemand zei dat wellicht de koppakking lek of stuk is. Hoe kan ik dit controleren? En mocht het zo zijn, hoe kan ik het repareren?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing