waarom hebben passagiersvliegtuigen hun vleugels over het algemeen onder de romp in plaats van er boven?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Vervoer. Specifieke vragen over auto's, boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de subcategorieën.
En dan bedoel ik gewoon in de koffer. In de handbagage weet ik dat het riskant kan zijn, maar mag het in je koffer gewoon wel?
of kan dit op 250000 KM??
Wij hebben een Suzuki alto uit 2002 en kunnen alleen een trekhaak vinden wat ons € 300 kost. Wij kunnen wel een 2e hands Suzuki swift trekhaak krijgen en wij vroegen ons af of die ook past of passend te maken is? gr Frits
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing