Zijn er atm machines op de 4000 islands in laos?
None
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Vakantie. Specifieke vragen over dagjes weg, eigen land, kamperen en backpacken, onderweg, reisdocumenten, stedentrips, wintersport en zonvakantie vind je in één van de subcategorieën.
None
De bus in Engeland is een stukje goedkoper dan de trein scheelt mij 26 euro. Vraag is alleen of het te doen is om vanaf London St. Pancras station naar London Victoria Coach station te komen? Ik moet dan met de Metro inclusief lopen komt dat ongeveer op een halfuur.
Ik heb 1,5 uur in Londen om door de paspoortcontrole te komen en vervolgens naar de bus te komen met bagage, is dat te doen? Of kan ik dan toch maar beter de trein nemen ook al is dat duurder?
Alvast bedankt voor jullie reactie.
Toegevoegd na 4 dagen:
Bedankt voor al jullie reacties!!
niet backpackers
Volgend jaar wil ik graag een masteropleiding in België volgen. Momenteel ben ik me al een beetje aan het oriënteren op de verschillende verblijfsdocumenten. Nu vroeg ik me af of er iemand is die ervaring heeft met de verklaring van voldoende middelen van bestaan? Hoe gaat zoiets in z'n werk? Ik lees dat je oa kunt aantonen over voldoende financiële middelen te beschikken adhv studiefinanciering of werk. Dit is voor mij niet meer van toepassing, maar ik heb wel gespaard om mijn jaar te kunnen financieren. Mag je dit ook als verklaring gebruiken, ook wanneer een deel van dat bedrag bestaat uit een studielening? Ik hoop dat iemand die hier ervaring mee heeft, mijn vraag kan beantwoorden. Bvd!
Ik heb besloten om in Maart 6 maanden in turkije te gaan werken. 3 maanden, 1 week naar huis en nogmaals 3 maanden. Ik ga over 3 weken terug om daar een manager van een resort te spreken. Wat zijn aandachtspunten die ik moet regelen mbt; visa, verzekeringen nl, verzekeringen turkije. Ik heb totaal geen verstand hiervan en ga me dus ook helemaal in het diepe gooien.
SUPER BEDANKT!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing