Is azijn nou echt het goedkoopste en milieuvriendelijkste middel om tussen de tegels te spuiten?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Goedendag, ik zou graag in de buitenren van ons poezenopvang een bouwwerk van plateuas willen maken voor de katjes. Ik heb nog een aantal meubelpanelen van kasten over, kan ik deze gebruiken? En zullen die een paar jaar tegen de regen, hitte en vrieskou bestand zijn? Zo niet, welk hout is dan wel raadzaam te gebruiken?
Dank op voorhand om te antwoorden
Vriendelijke groeten
De rabarber staat al een aantal jaren op deze, toch, verkeerde plek in onze tuin.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing