Hoe kan het dat een stuk boomstam die al een maand geleden is omgezaagd,toch gaat uitlopen met nieuwe takken en bladeren ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik sla regelmatig een vlieg of spin dood dus ik vroeg me af welke dieren je legaal mag doodslaan?
Ik heb minizonnebloemen op mijn balcon. Nu zijn enkele bloemen uitgebloeit! Moet ik ze nu afknippen? Eigenlijk wil ik de zaadjes bewaren om ze het volgend jaar weer te planten.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing