Heb gisteren mijn haag thuja brabant geknipt. De bruine plekken nu plusminus 4 meter, zijn die nog te redden? Ik zie zwart op de takkenHaag is 30 m.
Kan ik ze nog redden mischien door iets te spuiten. En is dat zwart iets van luis of luizen poep?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Kan ik ze nog redden mischien door iets te spuiten. En is dat zwart iets van luis of luizen poep?
Ik gebruik dat ook onder vlondertegels en het houdt alle onkruid weg. Dan kan dat toch ook wel onder tegels?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing