waarom groeien mijn zaailingen zo slecht?
het betreft bv geraniums, judaspenning, sla, bonen ,ui aardbei.De aarde is zo'n pakketje die je mengt met 4 liter water en dan heb je een volle emmer aarde.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
het betreft bv geraniums, judaspenning, sla, bonen ,ui aardbei.De aarde is zo'n pakketje die je mengt met 4 liter water en dan heb je een volle emmer aarde.
Als ik ong. 10 cm aarde (in hoogte) op anti-worteldoek stort, waaronder onkruid groeit, groeit het onkruid dan door het plasticdoek heen?
Heel graag wil ik verhoogde bordes maken om moesbeplanting te laten groeien. Het gazon zit vol onkruid. Kan ik door b.v. stenen of houten walletjes van ong. 10 cm. hoog met potaarde iets geschiktst maken?
Spitten ga ik liever uit de weg.
Ik ben op zoek naar een boom die niet hoger dan ongeveer 2m wordt. En daaronder zet ik dan mijn tuinstoelen, zodat ik geen parasol meer nodig heb.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing