Bestaat er een kaart van europa met daarop alle rails?
En zo ja, waar vind ik die?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Vakantie. Specifieke vragen over dagjes weg, eigen land, kamperen en backpacken, onderweg, reisdocumenten, stedentrips, wintersport en zonvakantie vind je in één van de subcategorieën.
En zo ja, waar vind ik die?
Bijvoorbeeld rotterdam- new orleans?
Hoi,
Mijn ouders zijn getrouwd, maar hebben allebei hun eigen achternaam. Ik heb de achternaam van mn moeder, maar mijn zusje de achternaam van mijn vader.
Ik ga overmorgen met mijn moeder en zusje op vakantie, wat moeten we bij ons hebben om problemen te voorkomen?
Bedankt alvast.
Wij zitten volgend jaar in het Eugenia Victoria hotel op Gran Canaria, playa del Ingles. Ik ben daar al eens eerder geweest en ik meen mij te herinneren dat onder het hotel een autoverhuur bedrijf zat.
Volgend jaar gaan wij weer en het leek ons leuk een dagje een auto te huren om het eiland te verkennen. Maar hoeveel kost het nou om zo'n auto te huren?
Wij zitten voor de vakantie enorm te twijfelen waar we heen willen. We zaten eerst te denken aan Ravenna maar daar waren geen campings die plekke aanboden die groot genoeg waren voor ons. Ook hebben we gezocht naar campings vlabij Gardaland en het gardameer maar ook daar zijn de plekken niet groot genoeg. Mijn ouders hebben het nu over Tsjechië. Ik weet dat het daar ook leuk kan zijn maar zelf ga ik toch liever naar Italië. Daar kunnen we niet heen omdat 2 plekken reserveren ons wat te gek word.
Mijn vraag dus: Zijn er in de buurt van Gardameer (en anders Ravenna) campings die plaatsen aanbieden van minimaal 80 m2?
Toegevoegd na 11 uur:
Ik merk dat voor de antwoorden voornamelijk de duurste campings worden uitgezocht. Ik weet onderhand dat Italië duur is maar zijn er ook campings met een iets lagere prijsklasse en toch grote plaatsen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing