Eet een spin alleen levende insecten of ook dooie? (die nog niet uitgedroogd zijn)
Toegevoegd na 11 minuten:
Sorry ik bedoel de vraag anders, stel ik gooi een dooie vlieg bij een spin in zn web pakt ie hem dan ook?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Toegevoegd na 11 minuten:
Sorry ik bedoel de vraag anders, stel ik gooi een dooie vlieg bij een spin in zn web pakt ie hem dan ook?
heb dit jaar meer als 200 visjes zien zwemmen in de vijver in het voorjaar.. deze waren zwart van kleur, nu een paar maand later zien we dat er zo'n 10 gekleurd zijn varierend van wit tot oranje, en zwart tot oranje .. sommige zijn nog bezig met verkleuren. De vissen die erin zitten zijn 1 goudvis,kois en goudwindes.. en een paar voorns die vorig jaar ontsnapt zijn. de visjes zwemmen zoals de kois en hebben ook deze bouw.. iemand weet of dit jonge kois zijn?
Veel bomen met besvruchten zijn nu volgroeid in mooie gekleurde bessen. Welke van deze bomen met besvruchten zijn nu het meest in trek bij spreeuwen?
Ik wil in een deel van de tuin speciaal schaduw gras zaaien. Kan ik daar doorzichtig plastic overheen leggen? Net zoals met het opkweken van zaden binnen. Ik heb nl nogal wat vogels in de tuin die ik voer. Het plastic gaat er dan af, zodra het ontkiemd.
Toegevoegd na 6 dagen:
Ik heb inmiddels een deel met en een deel zonder plastic gezaaid, dus ik kan het beste antwoord nog niet kiezen.
Het is geen hulst en ik heb de plant al in de natuur gezien (Belgie) Bedankt voor de hulp
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing