Is er iets op tegen om "overtollige" stekelbaarsjes uit de vijver in de sloot uit te zetten?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb al gezocht maar overal vragen ze een nummer en hij is niet genummerd. Om de ene pootje zit een geel plastic ringetje en om de andere een rood ringetje.
We hebben de tuin aangepakt om deze als wilde tuin verder zijn gang te laten gaan. Nu komen er verschillende planten op, maar wie weet wat de namen zijn van deze planten?
In een Nederlandse tuin, met voldoende zon.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing