Mag ik de uitgebloeide bloemen van mijn venus vliegenvanger plant afknippen??
Ik heb oot ergens gelezen dat als je de bloemen eraf knipt de plant dood gaat. Is dit waar? Of kan ik de uitgebloeide bloemen er gewoon afknippen? B.v.d.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb oot ergens gelezen dat als je de bloemen eraf knipt de plant dood gaat. Is dit waar? Of kan ik de uitgebloeide bloemen er gewoon afknippen? B.v.d.
onze conifeer van minstens 25 jaar oud geeft nu rook af als je er langs loopt, eerst keken we of hij in de brand stond, maar nu constateren wij dat bij een lucht bries of aanraking een hele fijne stof eraf komt.
Ik heb een ondergrondse hut in het bos en hier lopen insecten rond die ik weg wil maar dan moet ik eerst weten wat voor insect het is, het gaat om een soort kever van zon 1centimeter ze zijn zwart met oranje strepen op hun rug en ze hebben GEEN stekels. Oo en als je hem omdraait doet hij net of hij dood is. Ik hoop dat iemand iets weet.
Alvast bedankt!
Deze stronk is neergelegd aan de rand van mijn vijver, De omgeving is nu wat rommelig maar dat komt door zandverplaatsing met een graafmachine. Voor de stronk moet het wat grassig worden met wilde bloemen. Maar wat doe ok met de stronk, klimop,varens of iemand een beter idee?
Toegevoegd na 7 uur:
Voor iedereen een + en bedankt voor het meedenken.
Ik denk dat het idee van AMC mij het meeste aanspreekt, de rest is al veel puur natuur en een mengeling aan kleur moet prachtig zijn. Op de foto is niet goed te zien dat er een donker wal achter ligt met een bos.
Dus kleur moet eruit springen!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing