Waarom worden alle zijtakken van een boom gesnoeid?
Ik vraag het me gewoon af wat er gebeurt als dat niet wordt gedaan.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik vraag het me gewoon af wat er gebeurt als dat niet wordt gedaan.
zie foto
Ik vond in de schuur nog zakjes met narcissen- en sneeuwklokjes-bollen. Wat kan ik hier het best mee doen? Wachten tot het najaar en dan in de grond zetten? Of nu gewoon in de grond zetten?
Moet het puntje naar boven of naar beneden gericht?
Om sommige planten te geleiden wil ik er graag een of meer bamboestokken bij plaatsen. Hoe krijg ik deze diep (20-40 cm) in de grond? Door erop te duwen lukt het mij hooguit om ze 5-10 cm in de grond te krijgen, dieper lukt echt niet.
Ik heb wel een grondboor, maar die is voor brede palen bedoeld. Iemand tips?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing