Wat is het tegenovergestelde van 'klaar'?
Toegevoegd na 24 minuten:
En hoe pas ik dat toe bij ' klaarwakker' ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Taal. Vragen over beeldende kunst, boeken en auteurs, dans en theater, etymologie, geschiedenis, musea en poëzie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Toegevoegd na 24 minuten:
En hoe pas ik dat toe bij ' klaarwakker' ?
Ik zie net een programma op tv, Cash op zolder, over een veiling. Die veilingmeester begon met de zin: ik heb hier 380 euro voor mijn commissie geboden. ? Wat bedoelt ze hiermee? Is dat het eerste bod, en is dat voor haar? Want als er maar 100 euro bij komt, blijft er weinig over voor de eigenaar.... Ook zei ze later: 500 euro en ik ben dood. ? Wat betekent dit??
Zag 't ergens staan. Ik weet dat "fart" een scheet is, maar wat is precies "farty"?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing