Is het de trauma of het trauma?
ik denk zelf het trauma maar de grammaticacontrole van Word 2007 geeft aan dat het de trauma moet zijn.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Taal. Vragen over beeldende kunst, boeken en auteurs, dans en theater, etymologie, geschiedenis, musea en poëzie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik denk zelf het trauma maar de grammaticacontrole van Word 2007 geeft aan dat het de trauma moet zijn.
Bestaat er een regel met betrekking tot die uitzondering?
Alvorens bedankt
Goethes als Geuts? en Faust als Fost?
In België zegt men wel eens plastiek in plaats van plastic, hoe komt dat?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing