als je lid bent van een prive groep op facebook kunnen je facebook-vrienden dat zien?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Internet. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Hallo, ik had vroeger een website genaamd “arnemadalijns.ga” ik deed hier verder niets op dus liet ik het vervallen. Echter ga ik enkele dagen terug naar mijn website en blijkt dit een pornosite geworden te zijn?! Mogen zij mijn naam zomaar gebruiken als websitedomein of niet?
Ik was bijna met een concept e-mail bij g-mail klaar, en plotseling viel die e-mail weg. Bij g-mail worden deze berichten in Concepten terug te vinden, deze keer echter niet. Die staat ook niet Verzonden Berichten en andere rubrieken. Wat nu? Ik hoop niet, dat ik het hele bericht weer opnieuw moet maken.
Wij hebben thuis 2 wifi netwerken ziggo1 en ziggo2, maar als ik van ziggo1 naar ziggo2 wil gaan, dan moet ik elke keer opnieuw dat wachtwoord invullen. Er komt dan in beeld te staan dat het wifi wachtwoord fout is, terwijl ik hem alleen wilde connecten. Het is geen nieuw netwerk en eerst deed hij dit niet. Als ik van ziggo2 naar ziggo1 wil, dan gaat dat gewoon prima en hoef ik geen wachtwoord opnieuw in te vullen. Weet iemand hoe je dit oplost? Ik heb IPhone 7 met ios 13
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing