Kan iemand die mijn zorgverzekering betaalt, mijn huisartsbezoek of eventueel recept/medicatie inzien?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb een tijdje terug gelezen dat per 1 juli 2020 de huisartsen verplicht zijn het dossier in mijn gezondheid.net te zetten. Mijn vraag is of ik dat zelf moet vragen of dat het in feite vanzelf moet gaan. Een jaar terug vroeg ik mijn dossier en moest ik er geloof ik 50 euro voor betalen. Nu lees ik dat dat helemaal niet mag. Ik heb het trouwens ook niet gedaan. Maar nu zou ik het dus gratis in mijn gezondheid,net kunnen krijgen? Het belangrijkste is voor mij had de huisarts dat per 1 juli direct moeten doen of is hij dat alleen verplicht als ik erom vraag? En krijg ik dan echt alles maar dan ook alles te lezen?
vr gr Gonna
bij rust som extrasystolen en tachycardie
Corona kan iedereen overkomen en voeding is niet allesbepalend voor de werking van je immuunsysteem. Maar ja, beter iets dan niets. In hoeverre heeft gezond eten invloed op corona?
Afgelopen vrijdag heb ik contact gehad met een persoon die ongeveer 7 dagen in quarantaine is geweest. Nu is het 5 dagen verder (dinsdag) en heb ik alleen keelpijn. Ik heb geen last van hoofdpijn, koorts, geen smaak/geur verlies etc. Is de kans dan groot dat ik geen Corona heb, maar een griepje?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing