Wat kan ik doen als ik een paniekaanval krijg vlak voor het slapen gaan?
Ik woon alleen, ik zoek manieren om rustiger te worden.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Ik woon alleen, ik zoek manieren om rustiger te worden.
vraag is misschien eerder gesteld maar ik vraag me af of hier recent nog onderzoeken naar zijn gedaan? is het echt ongezond of kan het geen kwaad?
Sinds een maand of 8 heb ik last van chronische hyperventilatie, waarbij ik als ik bijvoorbeeld in een winkelcentrum ben, ineens heel erg een soort onwerkelijk gevoel krijg, alsof ik het allemaal maar droom. Kan men door dit gevoel opeens in slaap vallen of flauw vallen?
Ik ga in Maart naar een concert maar ik ben 3 keer flauwgevallen in 3 jaar, bijv. vorige maand door zenuwen.(denk ik)
Ik kan ook niet goed tegen drukte en ik heb sinds mijn moeder gestorven is ook vaker het gevoel bijna uit mijn lichaam te treden (soort paniekaanval).
Heeft iemand tips hiertegen?
Ik zou normaal echt niet naar een concert gaan maar ik wou dit eens meemaken en mijn favoriete band in het echt zien..
Ik heb wel een zitplaats geboekt in plaats van staan, en ik heb ook een vriend bij me.
Wat is de handigste manier om zonder weegschaal toch in de gaten te houden hoeveel pindakaas, chocopasta etc je op je brood smeert?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing