Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Als een pup gespeend wordt, mag hij dan niet meer bij zijn moeder?

Ik sprak net de fokker over zijn pups. Hij zei dat de moeder is verwijderd van de pups vanaf zes weken, omdat anders de melk weer gestimuleerd wordt, want de pups willen iedere keer weer melk van haar. Maar ze hebben toch alsnog hun moeder nodig? Wat is het nut dan om pas vanaf acht weken de pup uit het best te halen? Als ze toch niet meer bij hun moeder mogen zijn? Dit klopt toch niet?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

welk hondenvoer kan is het beste voor mijn hond? (zie uitleg)

Mijn hond heeft blaasgruis en daarom moet ze speciaal voer hebben, maar dit voer bevat granen (en daar valt haar haar elke keer van uit). Nu ben ik dus opzoek naar hondenvoer met een laag clacium, magnesium en zout/natrium gehalte, zonder granen. Of in ieder geval niet met tarwe gluten e.d.. Op dit moment heeft ze hill's, maar alle hill's bevatten behoorlijke hoeveelheden granen. Hiervoor had ze Dog Lovers Gold, maar hiervan is het natrium gehalte weer heel hoog en ook het calciumgehalte aan de hoge kant. Kortom, bestaat er een goed hondenvoer dat enigzins aan deze eisen voldoet?

p.s. ik ga niet barfen, dat is met een ziektebeeld te ingewikkeld.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Hoe kan ik de angst bij mijn katten weghalen?

Mijn 2 katten zijn bang voor visite. Hoe kan ik er voor zorgen dat als ik visite krijg de katten gewoon normaal hun ding doen en niet de hele dag of avond onder bed zitten?
Als ik alleen thuis ben, is er niets aan de hand. De 1 komt op me zitten en de andere naast me.
Ik heb ook al geprobeerd dat de visite ze negeren als ze wel even komen kijken, om het hoekje van de deur, maar dat werkt niet.

Ik zou willen dat ze niet zo zouden schrikken als de deurbel gaat.
Wat kan ik aan mijn bange katten doen?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing