welke tuinplanten zijn giftig voor katten/honden ?
ik ben bezig mijn tuin opnieuw aan te leggen en wil straks mijn katten en honden erin laten vertoeven, maar ik weet niet welke planten er giftig voor ze zijn.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.
ik ben bezig mijn tuin opnieuw aan te leggen en wil straks mijn katten en honden erin laten vertoeven, maar ik weet niet welke planten er giftig voor ze zijn.
Mijn kitten slaapt in een aparte kamer, s nachts. Als ik overdag aan het werk ben dan zit hij ook in die kamer.
Maar ik wil hem straks wat meer ruimte geven als ik er niet ben. Dan krijgt hij ook toegang tot de hal en woonkamer.
Maar s nachts wil ik hem wel alleen in die aparte kamer hebben. Gaat dat lukken of krijg ik dan problemen omdat hij daar niet meer 'opgesloten' wil zitten?
haar poes plast haar gehele deurmat onder ondanks een spray die ze vreselijk moet vinden, m'n kennis kocht een nieuwe mat, ging naar de dierenwinkel die haar garandeerde dat haar poes op een andere spray dan zeker moet reageren. bij thuiskomst spoot m'n kennis de spray op een doekje, lag het bij haar deurmat. Wat gebeurt , de poes verwijderd het doekje en zeikt het doekje helemaal onder iemand nog tips?? hoe m'n kennis verder moet? hoe kan ze er voor zorgen dat haar poes niet elke keer daar plast? hopelijk weet iemand iets
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing