Hoe vaak moet een poes(binnenkat) van 8 maanden worden ontvlooien?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.
Voor de de tweede keer dit jaar heeft een konijn van mij na aantal dagen haar eigen nestje aan en opgegeten. Dacht eerst dat ze nog onervaren was maar dit is al de tweede keer. Hoe kan dat?
overmorgen gaat mijn nelis naar de regenboogbrug.
ik knip altijd wat haar af, een nageltje en snorhaar, en bewaar dat in een mooi doosje.
wat zijn nog andere mogelijkheden?
Toegevoegd na 1 dag:
ik wil iedereen bedanken voor de tips en steun, ik heb er veel aan gehad.
het is me niet mogelijk een beste antwoord uit te kiezen; ze zijn stuk voor stuk waardevol.
nogmaals hartelijk dank!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing