Mijn kat van 11 niest ineens heel veel. Moet ie naar de dierenarts?
Hij niest zo'n 10x per dag. Verder geen klachten; eet goed, geen traanoogjes.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.
Hij niest zo'n 10x per dag. Verder geen klachten; eet goed, geen traanoogjes.
Ik had een tijd een vis met een dikke buik, maar nu zijn er dus mini's bijgekomen. Ik heb geen ervaring met dit. Gaan ze allemaal dood, worden ze opgegeten? Moet ik het voer plat stampen? Wordt het zo niet te druk? Hoelang hebben ze nodig voordat ze sterk genoeg zijn? Moet ik mijn pomp zachter zetten? Heel veel vragen, maar dit kwam echt onverwachts.
foto 1: aquarium met de vis waarom het volgens mij om gaat. (Ik weet niet wat voor soort vis het is)
foto 2: De guppies
Alvast heel erg bedankt!!!
mvg,
Paladino
Toegevoegd na 38 seconden:
Ik hoop dat de plaatjes het wel bij jullie doen.
Het gaat om een moederpoes die een nestje kittens heeft van ruim 2 weken oud. Ze wil niet drinken (drinkt heel weinig) en eet ook bijna niets. Zelfs haar 'blikje' (blikvoer) waar ze dol op is, eet ze niet. Wat te doen? De kittens zitten erg te janken. Krijgen deze wel genoeg melk binnen?
We hebben 2 katten vroeger ging het altijd goed het zijn 2 gecastreerde mannetjes. Er is iets gebeurt maar we weten niet wat en sinds dat hebben ze ruzie en is de ene weggelopen en komt heel af en toe nog terug. Nu is hij sinds 3 maanden terug.. Wat kunnen we doen om hem te behouden. Het lijkt of iemand anders hem eten geeft want hij is niet mager..
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing