Kan met het huidige antennesysteem de bliksem nog in tv's inslaan?
Soms onweert het 's nachts, en ik vraag me dan af of je je bed uit moet om de antenne er uit te halen.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tablets. Vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten en tablets vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Soms onweert het 's nachts, en ik vraag me dan af of je je bed uit moet om de antenne er uit te halen.
sinds kort heb ik een tv met passief 3D systeem (lG) met bijgeleverd 7 gepolariseerde 3D brillen, net als je ze in de bioscoop krijgt. Werkt echt super, maar nu hoorde ik van iemand dat je die brillen maar beperkt kan gebruiken omdat ze dan niet meer goed zouden werken. Dit lijkt mij heel sterk , het lijkt mij toch dat als je netjes met deze brillen omgaat deze lang genoeg mee gaan?
Ik ben al een tijdje aan het sparen voor zo'n grote led tv,maar door de bomen zie ik het bos niet meer.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing