Waar is animal planet?
Op mijn tv is animal planet opeens vervangen door een of andere Amerikaanse drama/rotzooi-zender TLC. Wat is dit en waar in A.P.?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tablets. Vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten en tablets vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Op mijn tv is animal planet opeens vervangen door een of andere Amerikaanse drama/rotzooi-zender TLC. Wat is dit en waar in A.P.?
ik keek vanochtend discovery en iemand ging kijken of een spookfilmpje op internet echt was
sorry ik ga het niet helemaal uitleggen dus graag alleen antwoorden als je het hebt gezien of als je een idee hebt hoe het moet.
het bleek dat geesten die auto duwden en ze zagen ook vingerafdrukken op die auto, maar hoe kwamen die er nou op?
de heuvel bleek schijnbedrog te zijn maar hoe zit dat nou met die vingerafdrukken?
hij had het van tevoren schoongemaakt
heel erg bedankt alvast !
Toegevoegd na 13 minuten:
of weet iemand waar ik het terug kan kijken?
je ziet dat Ruben het doorknipt maar is dat fake?
ik heb een tv met alleen een s-video ingang (geen hdmi, scart & tulpstekkers) en deze wil ik op mijn xbox 360 aansluiten. (ik heb dit al gevonden: http://www.kabelsenmeer.nl/Producten/1482/71/6/Scart-naar-S-Video--Audio-met-inuit-schakelaar.html) maar hierbij komt de scart als het ware naar buiten, ik heb ook een omvormer van scart naar tulpstekkers maar hierbij komt ook de scart naar buiten. hoe kan ik dus van s-video naar scart/tulpstekkers?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing