Is het schadelijk voor de televisie wanneer ik het scherm ophang aan een muur waar het schoorsteenkanaal doorloopt, dus warm wordt?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tablets. Vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten en tablets vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Veel elektronica fabrikanten brengen momenteel hun eerste 3D televisies op de markt.
1. Hoe werkt het principe achter 3D televisie?
2. Waarom heeft het zo lang geduurd voordat het goed functioneerde? Wat is er technisch zo lastig aan?
Toegevoegd na 31 minuten:
bij het gebruik van de dvd krijg ik wel geluid en beeld alleen bij gebruik van tv krijg ik geen geluid door
Een full-hd-beeldscherm met een resolutie van 1920 x 1080 staat gelijk aan 2,1 megapixel. Maar tegelijkertijd zijn er al fotocamera's op de markt die foto's kunnen nemen met een resolutie van meer dan 12 megapixel.
Dus waarom beperken we ons bij beeldschermen (monitoren en televisies) slechts tot 2,1 megapixel? Kan dit niet nog veel hoger?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing