zwarte dingen op galaxy s3 scherm wat is dat?
Als ik internet browserbopstart en ga surfen op internet, nietbaltijd maar soms , dan komen van die zwarte vierkante dingen op me scherm wat is dat?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Telefoons. Vragen over abonnementen, apps en mobiele telefonie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Als ik internet browserbopstart en ga surfen op internet, nietbaltijd maar soms , dan komen van die zwarte vierkante dingen op me scherm wat is dat?
Ik kreeg net 2 smsjes van t-mobile.(zie foto) Er staat dus dat ik gratis de internet en/of MMS instellingen voor mijn telefoon krijg. Ik heb geen idee wat ik moet doen want ik heb al wifi op mijn telefoon. Wat betekent MMS? En wat moet ik doen?
Zonder dat ik iets op mijn telefoon doe, valt hij soms wel 20 keer per dag uit en start hij zich (soms na enkele minuten pas) weer opnieuw op. Wat kan ik hier aan doen, ik vind het erg vervelend.
Ik heb nu Telfort zakelijk bellen ISDN (30 euro per maand excl. belkosten die ongeveer 30 euro per maand zijn), schotel - Canal PLus voor de TV (12 euro per maand) en kpn voor internet (25 euro per maand). Nu zei laatst iemand dat alles bij 1 aanbieder goedkoper is dan alles los.
Ik begreep dat je kastjes bij moet huren voor alle extra TV's in huis als je er Nederlandse TV wil zien. Dat zouden er dan 3 zijn. De rest blijft op de schotel zonder NL zenders omdat we ook naar buitenlandse zenders kijken.
Van de KPN heb ik net een nieuwe modem voor internet ontvangen (ook draadloos wifi etc). Volgens mij ook zo'n huurapparaat, maar alleen modem.
Ik kan zelf helemaal niets aansluiten dus moet er een monteur komen. Die zal ook weer geld kosten.
Ze maken het allemaal heel interessant alleen moet het wel ook allemaal werkend gemaakt worden en dat staat er bij geen enkele aanbieder weer duidelijk bij.
Wat kan ik nu het beste doen? Zo'n all-in-one pakket of laten zoals het is?
Iemand ervaring met zo'n overstap???
Toegevoegd na 37 minuten:
Snelheid van de verbinding gemiddeld, geen idee wat normaal is tegenwoordig. Misschien dat iemand dat ook weet, hoeveel MB/s genoeg is, voor films van Youtube en wat downloaden.
Ik heb gelezen dat het mogelijk is om een iphone te jailbreaken, alleen vroeg ik me af of dit consequenties heeft voor de iphone (4)? Word hij bijvoorbeeld langzamer, of gaat hij kapot? Alvast bedankt!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing