Is hier een verklaring voor ? Een pet wordt een petje , een pot een potje en een gat een gaatje en zo zullen er nog wel meer zijn.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Taal. Vragen over beeldende kunst, boeken en auteurs, dans en theater, etymologie, geschiedenis, musea en poëzie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het klinkt een stomme vraag, maar ik had eerst het woord "gehandicapten" gezegd, en mijn maten lachten mij uit omdat ik de klemtoon verkeerd zei. waar moet het klemtoon eigenlijk? geef het alsjeblieft zo aan:
KLEM-toon
Toegevoegd na 1 minuut:
Met 'zei' in de derde regel bedoel ik natuurlijk 'legde' ;)
Toegevoegd na 1 dag:
Ik legde de klemtoon op gehandiCAPten
Spreek je nummering uit als numméring (dus met de klemtoon op de tweede lettergreep) of gewoon als.. nummering?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing