Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Sport. Specifieke vragen over Formule 1, hockey, schaatsen, tennis, voetbal, wandelen en hardlopen en wielrennen vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe kan het dat er op dit moment kwalificatiewedstrijden gespeeld worden voor de EK onder de 21, terwijl het EK onder de 21 nu ook gespeeld wordt?

Ik zit in een verloren momentje even op bwin te surfen en zie tot mijn verbazing dat er vandaag (en vorige week ook) kwalificatiewedstrijden gespeeld worden voor kwalificatie voor het EK onder de 21.
Op ditzelfde moment wordt in Israel het EK onder de 21 gespeeld.

Hoe kunnen ze dan tegelijk kwalificatiewedstrijden spelen?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Voetbal

Wat gebeurd er als je na intensieve inspanning geen koolhydraten neemt, en vanaf wanneer spreek je van intensieve inspanning?

Alleen antwoorden van mensen die ook in mijn opvatting geloven dat je na het sporten je glycogeenvoorraad weer moet opvullen (anders krijg je daar weer discussies over).

Als je meer dan een uur inspanning levert moet je tijdens de inspanning je voorraad aanvullen door bijvoorbeeld sportdrank. Als dit minder is dan moet je binnen een uur na de training je glycogeenvoorraad weer opvullen. Maar moet dit al als je 10 minuten hardloopt (duurloop) ? of is dit pas vanaf een ander bepaald aantal minuten? (extra vraag)

En wat gebeurd er, als je dit dan wel hoort te doen, en het niet doet. Wat gebeurd er dan? (Dat is mijn hoofdvraag)

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Sport

Is het slecht om 2/3 keer op een dag te gaan hardlopen?

Dit dan ongeveer 10 minuten (circa 1,5 km) per keer, duurloop.
Dit dan 4 dagen per week.

Is dit slecht? Zo ja, waarom?
Of is dit goed? Zo ja, waarom?

Mijn doelen zijn vetverbranding en uithoudingsvermogen. Vetverbranding is nu nog niet aan de orde maar wil dus uithoudingsvermogen verhogen en ik heb vaker per dag de zin om die tijden te gaan hardlopen.

Toegevoegd na 3 uur:
Ik ben nu op een punt dat ik 10 minuten kan halen, dit is voor mij nog in een opbouwende fase. Ik ben dus al een tijdje bezig, maar heb na een paar uur alweer zin om te hardlopen (ook geen pijn of iets dergelijks).
Dan dus de vraag; is 2/3x per dag, verspreid over de dag dus, schadelijk?

Toegevoegd na 1 dag:
En wat als je 20 minuten hardloopt, 5 minuten loopt en dan weer 5/10 minuten hardloopt?
Is dat dan wel goed? (Dan maakt het even niet uit met welk doel je weer gaat hardlopen, maar of het goed (of heel slecht) is)

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing