Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Met welk programma kan je makkelijk even terugspoelen of het audiofragment vertragen?

Ik gebruik vaak vlc voor audiofragmenten te beluisteren, maar het probleem is dat die tijdsbalk veel te klein is (zelfs al is het programma gemaximaliseerd). Wanneer ik dus even terug wil spoelen (bv 10 seconden over een fragment van 4h) dan zit ik meteen 2 minuten tever. Is er geen programma waarmee dit veel vlotter kan? Zonder telkens het starttijdstip numeriek te hoeven ingeven?
Alles moet zo snel mogelijk en zonder veel moeite gebeuren. Ook zou er een optie moeten zijn die het fragment trager laat afspelen, maar niet zoals in vlc. Het wijzigen gebeurd daar door zo'n balkje te verslepen, maar eerst moet dat dan nog eens worden uitgeklapt etc, dat is tijdverlies en het scrollen werkt er ook niet fijn.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Software

Ik formatteerde mijn computer en nu loopt hij nog trager. Hoe kan dat?

Ik had sinds enkele weken problemen met mijn computer, wellicht ergens iets opgepikt waardoor hij ineens heel traag ging lopen. Dus besloot ik hem dan maar te formatteren. Windows opnieuw geïnstalleerd (al het oude eraf) en nu gaat hij minstens even traag. Hoe kan dat nu?

Toegevoegd na 28 minuten:
Ik merkte recent wel dat wanneer ik naar mijn mail ging ik in de browserbalk zag staan: https in het rood doorstreept. Wat had dat eigenlijk te betekenen?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Software
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing