Kun je in een spreadsheet (Excel) in een kolom automatisch het aantal 'ja' -s en 'nee'-s tellen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik probeer een back up te maken maar Windows hangt om de zoveel bestanden omdat de bestandsnamen te lang zijn. (zijn gekopieerde websites)
Toegevoegd na 6 minuten:
Bedankt !!
Met het WK had ik een poule lopen, met de volgende puntentelling:
Winst of gelijk spel voorspelt: 5 punten.
Juiste doelpunten voorspelt thuisspelend team: 2 punten.
Juiste doelpunten voorspelt uitspelend team: 2 punten.
Juiste uitslag voorspelt: 1 punt.
Alles werd automatisch ingevuld, werkte goed, alleen de puntentelling, we hebben met 4 man over een formule zitten te na te denken, maar we kregen het niet voor elkaar, dat als we de eindstand invulde, dat voor iedere deelnemer dan automatisch deze score werd berekend, aan de hand van de uitkomst,
Opgelost door links de naam deelnemer te zetten, bijv. rij 1,
daaronder de wedstrijden, met daarnaast de voorspelling, rij 2
rechts van de naam dus gewoon de puntentelling erboven neergezet, als geheugensteun, op rij 1 5, 2, 2, 1,, daarnaast: totaal.
en dan op rij 2, van links naar rechts de boel nalopen, invullen wat de voorspelde score was, en bij totaal dan kwam dan netjes het aantal verdiende punten te staan.
Alles werkt perfect, na het invullen van de scores, alles word ook doorberekend op andere tabbladen in een overzicht, automatisch, alleen dat we dus iedereen handmatig moesten in gaan vullen, en dat was erg tijdrovend.
WK al voorbij, we richten ons nu op het EK, maar we krijgen het maar niet voor elkaar, om een passende formule te vinden..
Indien wenselijk, kan ik wel een voorbeeld plaatsen
Toegevoegd na 17 minuten:
Voorbeeld: NL - DL 2-0
Speler voorspelde 2-1
Verdiend 7 punten .
Je kan wel alle woorden tellen, maar is het ook mogelijk om het aantal van een woord te tellen, bijvoorbeeld hoeveel keer komt het woord "ik" voor in het document.
Ik gebruik Word 2007
Denk aan de horizons of focus in Getting Things Done.
Alles op runway en 10.000 feet (projecten) is geen probleem en daar is genoeg software voor te vinden.
Echter alles hoger dus
20.000 ft (aandachtsgebieden),
30.000 ft (strategische doelen),
40.000 ft (visie) en
50.000 ft (missie/kernwaarden)
heb ik niet echt geschikte software voor kunnen vinden.
Belangrijk vind ik de relatie tussen de niveau's.
Iets wat je op 50.000 bepaald zou moeten resulteren in een of meerdere 40.000 item(s) en dat weer in een of meerdere 30.000 item(s) en dat weer een of meerdere 20.000 item(s) en dat weer in 10.000 projecten en daaronder weer direct uitvoerbare acties.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing