Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Seksualiteit. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Waarom zijn mijn hormonen in de war en hoe los ik het op?

Ik ben een 20 jaar oude jongen. Sinds ik met een meisje date waar ik verliefd op ben (nu een maand) heb ik geen seksdrang of masterbeerdrang meer, en als ik probeer te masterberen om een deel van mijn zaad te lozen (anders gebeurd dat een keer in mijn slaap) heb ik veel moeite een erectie te krijgen. Ik ben bang dat als ik een relatie met dit meisje heb en we op een gegeven moment seks willen hebben, ik geen erectie kan krijgen.
Ik heb nog nooit eerder een vriendin of seks gehad.
Kan ik er iets tegen doen?

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden

Is pedofilie een geaardheid net als homofilie?

Ik heb over deze vraag heel erg ruzie gehad met iemand.

Ik zei namelijk dat een pedo net als een homo er niets aan kan doen. Een homo valt op iemand van zijn eigen geslacht en een pedo valt op kinderen.

Het is geen ziekte en je kan het dus niet genezen. Iemand IS zo.

Die persoon met wie ik ruzie kreeg vind dat ik het dus goedkeur. Want hij zegt dat een homo normaal is en een pedo is ziek.

Ik zei dat het pas iets uit maakt als de pedofiel er iets mee gaat doen. En dat straffen dan geen zin heeft. Omdat je het gedrag niet kan genezen.

Toen had ik het natuurlijk helemaal gedaan. Dus ik keurde het goed en ik wilde het onbestraft laten.

Laat ik er even bij vermelden dat dit niet het geval is. Ik keur het niet goed, en de straffen...welnu als je het niet kunt genezen, moet je er maar voor zorgen dat het niet meer KAN.

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing