Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Seksualiteit. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat te doen als je viend niet zo vaak sex wil?

Mijn vriend en ik zijn elkaars eerste bedpartners. We zijn twee jaar samen. Mijn vriend heeft er gewoon niet zoveel behoefte aan, een keer in de week omdat het dan al een tijd geleden is maar het liefst een keer in de anderhalf a twee weken. Ikdenk dat het komt omdat hij zich vroeger veel voorzijn zussen wilde/moest verbergen en zich misschien daardoor zich niet zo vrij voelt bij vrouwen. Hij is nu 29 overigens en ik 25. Hij heeft liever ook niet dat ik meteen door zijn broek heen aan zijn geslacht zit of dat we elkaar onnodig bloot zien. Dat wil zeggen zonder ondergoed aan. Mag wel in de douche komen als hij bezig is maar als het niet nodig is mijden we het. Hoe kan ik zorgen dat hij meer zin krijgt en zijn 'schaamte' wat minder zijn gang laat gaan? Dank je!!!

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Hoe heet het als je als hetero vrouw in je seksuele fantasie een man bent, zie uitleg aub?

Mijn vrouw vertelde mij eventjes terug iets, maar ik weet niet goed hoe ik dit kan plaatsen, misschien als ik weet hoe zoiets heet of het vaker voorkomt, dan kan ik er misschien wat over lezen.

Als zij fantaseert -dit gaat dan niet over de daadwerkelijke daad maar bepaalde spannende scenario's- dan is zij een man. Het geslachtsdeel is daarbij onbelangrijk, want dat wordt niet 'gebruikt' om het maar een beetje netjes te houden. Ook kijkt zij naar dit soort scenario's op internet waarbij de 'ontvangende' een man is en zij ziet zichzelf in die rol. De ander is trouwens ook een man dan.

Is zoiets nou normaal? Ze zei zelf lachend, ja schat je bent getrouwd met een homoseksuele man lijkt wel!
Ik zou graag wat meer er over willen weten want zoiets heb ik eerlijk gezegd niet eerder gehoord. Hopelijk heb ik het op deze wijze wel een beetje begrijpelijk omschreven. Het is dus niet zo dat ze fantaseert over het als man seks hebben.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing