Mogen niet-moslims ook bidden in een moskee?

Weet jij het antwoord?

/2500

Het beste antwoord

Hangt er van af voor wat... Als je als niet-moslim gaat om te leren bidden zoals moslims, dan zal dat heel erg gewaardeerd worden en zullen ze je helpen. Maar als het is om tot een ander geloof te bidden, dan niet.

Als niet-moslim mag je een moskee bezoeken, maar je kunt niet actief deelnemen aan het daar plaatsvindende gebed. Wel mag een christen die op bezoek is in een moskee daar in stilte op zijn of haar eigen christelijke manier bidden.

Bronnen:
http://vorige.nrc.nl/krant/article1737078.ece
http://www.moskeewijzer.nl/a.php?lang=NL&c=c_faq

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord op die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100