Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Religie & Spiritualiteit. Specifieke vragen over religie vind je in de subcategorie.

Subcategorieën:

Nieuwste vragen

Ik kan niet in de evolutie geloven, maar ook niet in God. Wat moet ik doen?

Ik geloofde zelf vroeger nergens in, maar nu ik 16 ben begin ik over dingen na te denken, en ik kan niet meer geloven dat die mooie natuur, die zo volkomen perfect in elkaar zit, vanzelf is ontstaan. Ik wil dus in God geloven, maar ik vind dat zo moeilijk, omdat ik hem niet kan zien. Ik zie alleen maar de sporen die hij in zijn schepping heeft achtergelaten. Hoe zou ik toch kunnen gaan geloven, je hoort van zoveel mensen dat ze bekeerd worden, hoe gaat dat? Moet je daar perse voor naar de kerk gaan?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Religie

Mijn opa is overleden en mijn famillie kan hem zien en voelen en ik wil hem graag zien voelen weten of die bij mij is wie kan helpen???

mijn broertje en zijn vriendin zien en voelen geesten mijn jonge overleden zusje is er en mijn opa en haar neef
vanmiddag liepen we op de markt en mijn schoonzusje kan ze zien en ze zei dat me opa naast mij liep en om mij moest lachen omdat ik wat klunzig deed ik voel niks ik zie niks maar wil heel graag weten of die bij mij is ik slaap er gewoon niet van!! omdat ik bang ben dat er mischien iets anders op me af komt als ik me er voor open stel een kwaad iets!! en in het huis waar ik woon is iemand overleden en heb het idee dat ie weer terug is volgens een vriendin van mij is die er geweest toen zij hier was maar heeft zij hem gevraagd om weg te gaan! komen ze dan weer terug en hoe kan ik het merken want ik slaap slecht omdat ik het zo graag wil weten of mijn opa of zusje bij mij is

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing