woningbouw plaatst afluisterapparatuur bij buren.mag dat?
Toegevoegd na 7 minuten:
Om overlast te bewijzen
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Toegevoegd na 7 minuten:
Om overlast te bewijzen
Hoi hoi,
Ik huur een kamer, nu heb ik alsnog gemeentelijke belastingen moeten betalen. Pas achteraf (na de betaling) kan ik kwijtschelding aanvragen.
Nu wil ik zo'n kwijtscheldingsformulier invullen, alleen staat er bij dat ik de inkomsten van me huisgenoten en iedereen die hier ingeschreven staat (dus oa. verhuurder en zijn vrouw) moet opgeven.
Wordt dit dan meegerekend? Ik vind het sowieso een 'rare' vraag, ik bedoel, het is een beetje 'prive' wat me huisgenoten en verhuurder verdiend, evenals dat ik liever niet heb dat ze weten hoeveel ik verdien.
Ik ging er (in eerste instantie) van uit dat ik alleen mijn inkomsten (stufi) moet opgeven.
Dit betreft trouwens een aanslag van een paar jaar terug (nu pas betaalt) toen woonde ik elders alleen, des te 'krommer' vind ik het dat ik inkomsten van me huidige huisgenoten en verhuurder moet opgeven.
In onze gemeente is het bijvoorbeeld al mogelijk om via DigID aangifte te doen van overlijden. Maar mijn vraag is dan als je digitaal aangifte heb gedaan bij de gemeente, moet de persoon die aangifte doet en de ambtenaar van de burgerlijke stand de geboorte- huwelijks- paftnerschaps- of overlijdensakte dan nog ondertekenen zoals gebruikelijk en voor rechtsgeldigheid?
Het aantal sociale huurwoningen dat beschikbaar is, loopt niet gelijk met het aantal mensen dat op zoek is naar een betaalbare woning, vooral in de grote steden.
Is het legaal om deze mes bij je te hebben en hoe oud moet je hiervoor zijn???
https://gyazo.com/521ba9ce26ec68b33f8458a731575973
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing