Waar kan ik een klacht indienen tegen een rechter die zich laat omkopen?
In Nederland.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
In Nederland.
ik ga volgende week naar de Ardennen en ik wil misschien gaan vissen als het kan/mag. Heb ik een vergunning nodig en weten jullie misschien waar deze verkrijgbaar zijn. ( liefste online)
Iemand wordt aangehouden wegens overtreding van de max toegestane snelheid. Politie vraagt meteen "Waarom reed u zo hard?". De verdachte geeft een bekentenis ("ik had haast" of zo). Pas daarna volgt de cautie ("U hoeft niets te zeggen maar waarom reed u zo hard?").
Wat de verdachte vanaf de cautie zegt (vaak een bekentenis) gaat natuurlijk in het proces verbaal. Met die bekentenis kan de verdachte een rechtsgang wel vergeten natuurlijk.
Maar wat kan justitie met de bekentenis die vóór de cautie wordt gegeven? Want de eerste vraag van de agent is toch al een begin van het verhoor, dus dan moet er al gelijk cautie gegeven worden?
Dus stel dat iemand wordt aangehouden, een volledige bekentenis geeft, en na de cautie besluit niets meer te zeggen. Wat gebeurt er met die bekentenis?
Op hoofdvaarwegen worden gevaarlijke stoffen vervoerd hetgeen een zeker plaatsgebonden risico oplevert vanwege kans op explosies, plasbranden en gifwolken. Dit PR neemt af met de afstand vanaf de vaarweg. Nieuwe scholen, woningen etc mogen niet worden gebouwd op plaatsen waar dit plaatsgebonden risico hoger is dan een kans van één op een miljoen jaar om te overlijden. Maar hoe vind ik de ligging van die grens, op kaart?
met deze fiets is er een snelheid van boven de 200km/u te halen (op rollen)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing