Wat als een maatpak niet past?
Ik heb net een convectie pak op maat Laten maken.
Nu vraag ik mij echter af wat als het niet past kan ik het dan nog een keer laten doen of een restitutie kunnen ontvangen ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb net een convectie pak op maat Laten maken.
Nu vraag ik mij echter af wat als het niet past kan ik het dan nog een keer laten doen of een restitutie kunnen ontvangen ?
Hallo, ik ben geboren en getogen in België maar wil graag definitief naar Nederland verhuizen binnenkort.
Ik weet alleen niet welke stappen ik moet ondernemen om mijn (huidige) Belgische autoverzekering het beste kan overzetten naar een Nederlandse autoverzekering (inclusief het aanvragen van een Nederlandse kentekennummer), wie helpt mij even?
Met vriendelijke groeten
Hallo,
Ik denk erover na om het logo van Heineken te gaan schilderen. Misschien maak ik nog wel een exemplaar en zet ik hem op marktplaats te koop. Nou is mijn vraag dus of dit in strijd is met het Auteursrecht?
Mvg,
Stouthart
Wij wonen met een paar 100 studenten op een terrein dat voorzien is van bordjes met 'Eigen terrein'. Nu heeft de verhuurder van dit studentencomplex besloten dit terrein te laten gebruiken als parkeerplaats voor een plaatselijk feest - voor honderden studenten twee weken lang - wat enorm veel overlast met zich meebrengt.
Wat zijn de rechten van de huurders? Het lijkt mij dat hier wel enige compensatie tegenover de huurders geplaatst is. Reeds geparkeerde auto's en fietsen zal het geen goed doen en de nachtrust wordt ernstig bedreigd. Het feest duurt namelijk verschillende keren tot 6 uur in de ochtend. Het lijkt mij niet de bedoeling dat de verhuurder zomaar van twee walletjes kan snoepen zonder dat de huurders enige compensatie tegemoet zal komen. Immers zal ik twee weken verhuizen naar de andere kant van de stad omdat de overlast zo groot zal zijn!
Wij hebben een poes en de buren van ons hebben een duivenhok achter thuis staan met uiteraard veel duiven erin. Als onze poes op avontuur gaat sluipt zij daar welleens naar binnen onze buurman dreigt met het afmaken van het beestje en dat wij duizenden euro kunnen betaling wanneer die kat een paar duiven af maakt. Naar mijn mening is het zijn verantwoordelijk omdat hij weet dat er veel katten in de buurt en dat hij weet dat problemen gaat leveren ook kan hij zijn hok aanpassen.
De mogelijkheid om het hok aan te passen is er volgens hem niet. Maar hij is er wel van overtuigd dat wanneer de kat een duiv afmaakt wij flink kunnen betalen. Wie weet hierover de juiste regels?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing