is het legaal om namaak producten uit china weg te geven ter promotie?
De verkoop van namaak producten ia naar mijn weten illegaal, maar wanneer je deze weggeeft ter promotie, mag het dan wel?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
De verkoop van namaak producten ia naar mijn weten illegaal, maar wanneer je deze weggeeft ter promotie, mag het dan wel?
Bekeuring ontvangen voor het parkeren op een gehadicaptenparkeerplaats. Ik heb wel een kaart en dacht ook dat ik hem achter de ruit had gelegd, echter haast gehad omdat de winkel bijna dicht ging en nu een bekeuring gehad van 370 Euro. Had al bezwaar gemaakt maar zonder succes.. kan het nu nog voor laten komen bij de kantonrechter maar de vraag is of dit nut heeft?..
Ik en (inmiddels) mijn vrouw zijn getrouwd. Mijn vrouw draagt mijn achternaam (Jansen) en haar meisjesnaam (De Bijl) als achternaam (dus Jansen - De Bijl). Samen hebben wij een zoontje (1 jaar oud) welke mijn achternaam draagt (Jansen). Uit een eerdere relatie heeft mijn vrouw al een zoon welke bij ons woont en zijn vader na zijn geboorte nooit heeft gezien. Na zijn geboorte heeft hij wel de achternaam gekregen van zijn officiële vader (De Groot). Toen hij 6 was (inmiddels 9) heeft mijn vrouw zijn achternaam laten veranderen in de achternaam van haarzelf (De Bijl). Wij waren toen nog maar net samen en dus ook niet getrouwd. De naam is in goedkeuring van de naam der Koningin veranderd.
Inmiddels is haar zoon 10 en beschouw ik hem ook als mijn zoon en hij mij ook als zijn vader. Nu zou hij graag ook dezelfde achternaam willen als mijn vrouw, zijn broertje en ik (Jansen). Is dit mogelijk en hoe gaat dit in zijn werk?
Alvast bedankt!
Ik moet een "onderzoek" doen voor school maar ik kan nergens statistieken vinden...het liefst wil ik een uitgebreide lijst van alle landen zien maar als het alleen van Nederland is dan is het ook best.
Op 11 december 2001 werd de bedrijfsleider van het Aldi filiaal in Ridderkerk door 2 overvallers doodgeschoten. 1 van de verdachten werd snel opgepakt, maar de ander pas later. Er was DNA, maar er kon niet met zekerheid worden gezegd dat het zijn DNA was dus hij werd toen later vrijgesproken wegens een gebrek aan bewijs. Inmiddels zijn de technieken zo verbeterd dat WEL met zekerheid gezegd kan worden dat deze verdachte de dader was, maar hij mag niet 2x voor hetzelfde feit vervolgd worden.
Herkent iemand deze zaak? Waar kan ik de rechterlijke uitspraak terugvinden? Ik heb op rechtspraak.nl gezocht, maar kan hem echt niet vinden.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing