Hoe kom ik aan een legale vergunning voor (normaal gesproken) illegale messen?
Hallo, ik verzamel messen, maar ik wil ook graag messen verzamelen die illegaal zijn in Nederland, zoals vlindermessen e.d. Hoe kan ik aan een vergunning daarvoor komen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Hallo, ik verzamel messen, maar ik wil ook graag messen verzamelen die illegaal zijn in Nederland, zoals vlindermessen e.d. Hoe kan ik aan een vergunning daarvoor komen?
Ik heb een tv die niet goed kan opnemen en de gids werkt vaak niet. Deze tv is al 2 keer gerepareerd en ik heb ook al eens een leentoestel gehad van een reperatiebedrijf. De tv van het reparatiebedrijf kon ook niet goed opnemen. Nu gaat de fabrikant over tot crediteren aan de verkoper, maar de verkoper geeft mij de keuze tussen: hetzelfde product opnieuw krijgen of een vergelijkbare tv leveren van een ander merk. Maar dezelfde tv leveren is geen optie, want bij alle tv's van dit type kun je niet goed opnemen. In een vergelijkbaar toestel heb ik ook geen zin, want ik ben het zat met zulke dure televisies die telkens kapot gaan en niet goed werken. Ik wil gewoon mijn geld terug krijgen.
Alvast bedankt!
Ik kom op een T-kruising aanrijden (wil rechtdoor en zijweg is links) en voor de kruising ga ik de weghelft op van de tegengestelde richting om een geparkeerde vrachtwagen in te halen die rechts langs de weg staat en een vrachtauto komt van de zijweg links mijn kant op en er ontstaat een ongeval.
Nee, het betreft hier echt alleen bovenwettelijk gekocht verlof vanuit een benfitbudget, het wettelijk verlof is opgemaakt
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing