Ik ben een half jaar geleden aangehouden en zou een bekeuring krijgen voor 'baldadigheid'. Hoe lang na het aanhouden, kan je deze nog thuis krijgen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Toegevoegd na 7 minuten:
Ik bedoel dit, beste mensen: Zou je - als, bijvoorbeeld, advocatenbureau - een sticker op die bon mogen plakken voor het aanbieden van juridische bijstand voor het aanvechten van die bon? Puur hypothetisch. Of zou de gemeente daar een stokje voor - kunnen - steken?
None
De post bezorgd niet meer op maandag. Echter als ik een brief op de bus doe op vrijdag die er uiterlijk op volgende maandag moet zijn (dat kan in geval van een reactie op een geschil bv) mag die dan ook nog op de dinsdag tellen vanwege een poststempel met de datum op maandag?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing