In hoeverre is mijn huisbaas verantwoordelijk voor verlichting?
Heb een winkel + woonruimte gehuurd. Verlichting valt steeds gedeeltelijk uit. Bedrading deugd niet. Huisbaas wil hier niets aan doen.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Heb een winkel + woonruimte gehuurd. Verlichting valt steeds gedeeltelijk uit. Bedrading deugd niet. Huisbaas wil hier niets aan doen.
ik vraag me dit echt af want ik heb ze nergens zien staan en blowen op straat is toch sowieso verboden?
Nav de vraag of je hem mee naar huis mag nemen: In onze wijk zijn 2 supermarkten. Ik doe vaak eerst boodschappen bij de ene, laad dit in mijn auto, doe dan de flessen etc erin, ga naar de andere, laad die spullen weer in en breng dan de kar terug. De auto staat tussen de 2 supermarkten in, en vooral toen de kinderen nog in de zitjes zaten vond ik het helemaal zo'n gedoe anders. Mag dit officieel, kan een van beide suprmarkten dit weigeren en is dit algemeen maarschappelijk aanvaard of een beetje aso?
wet op privacy
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing