Waar vind je de nieuwe BIN-normen?
Kent er iemand een website waar je de meeste recente BIN-normen terugvindt?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wetgeving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en samenleving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Kent er iemand een website waar je de meeste recente BIN-normen terugvindt?
Neem nu de zaak Wilders.Stel,Moszkowics kan zich niet helemaal vinden met de uitspraken van Wilders...wat belet hem dan om de zaak te sabboteren,zodat hij verliest?Nu kan je wel zeggen dat de advocaat dit niet doet,omdat hij de zaak anders niet had aangenomen,maar hoe zit het dan met pro deo advocaten?Die worden soms verplicht om zaken aan te nemen.
ik ben al meerdere malen bij de bedrijfsarts geweest voor mijn schouder en zowel mijn begeleidster van stichting mee, vloer chef en personeelszaken hebben al meerdere malen gevraagd om een gesprek met mijn begeleidster erbij om dat ik steeds dicht klap bij de bedrijfsarts heeft de bedrijfsarts het recht om te weigeren dat mijn begeleidster van stichting mee erbij is
Toegevoegd na 1 week:
ik heb een gesprek met personeelszaken en mijn vloer chef gehad en ze hebben met de bedrijfsarts geregeld dat mijn begeleidster kan de volgende keer gewoon mee gaat
Ik volg namelijk de rechtzaak tegen Geert Wilders en moet toegeven dat de aanklagers ok wel een puntje hebben.Nu vraag ik me af,als de rechters de aanklagers zielig vinden,hij dit in de uitspraak kan/zal en mag mee laten tellen.
Vorige week woensdag is er iets vreselijks gebeurt met mijn 82-jarige vader in het verzorgingshuis waar hij woont. Donderdag heeft hij het mij verteld en ik heb gelijk de (in dit geval zeden-)politie gebeld, omdat echt uitgezocht moet worden wie dit heeft gedaan.
Politie geeft aan dat ik teruggebeld wordt voor een -in eerste instantie- intakegesprek. Maandag zelf weer gebeld, want nog niets gehoord. Het kan nog wel even duren, ze hebben het zo druk, was het antwoord.
Met mijn vader gaat het erg slecht, slaapt niet meer en praat er aan 1 stuk over.
Verder is alle hulp op gang gekomen (crisisdienst, huisarts, inspectie) maar de politie laat het nu afweten, terwijl dit voor hem (maar ook voor mij) erg belangrijk zou zijn. Mag het zolang duren voordat de politie wat onderneemt? Ook i.v.m. sporen etc.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing