kan je sterven aan een overdosis oxzazepam?
Mijn neef ligt nu in het ziekenhuis vanwege een overdosis oxzazepam. Mijn vraag is of je hiervan dood kan gaan?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Medicijnen. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Mijn neef ligt nu in het ziekenhuis vanwege een overdosis oxzazepam. Mijn vraag is of je hiervan dood kan gaan?
Mijn moeder heeft op doktersadvies een gel gebruikt tegen jeuk. Dit medicijn wordt niet vergoed en kost € 38,85 per maand. Nu blijkt dat zij het medicijn automatisch op de weekrol kreeg maar al meer dan 4 maanden niet meer gebruikt (omdat ze geen jeuk meer heeft). Dat is dus een kleine € 160 euro overtollige ziektekosten.
Wie is hier verantwoordelijk (mijn moeder zou dit als eerste moeten zijn maar hoewel nog wel goed bij de tijd is zij inmiddels nog maar 2,5 jaar verwijderd van haar eerste eeuw en hier niet meer alert op).
De medicatie is stopgezet op aangeven van de wijkverpleegster die een lading ongebruikte tubes in het medicijnkastje vond.
De huisarts verwees mij naar de dermatoloog die het medicijn had voorgeschreven, de dermatoloog naar de apotheker die leverde en die verwees mij naar de huisarts. Het is ook niet duidelijk te krijgen wie het medicijn op de weekrol heeft gezet.
Iemand enig idee hoe deze kluwen te ontwarren of moet ik bij allemaal een klacht indienen?
Ik heb veel gelezen over die combigebruik maar weet niet wat nu juist is. Ik las dat je ervan vergiftigd kan geraken | weinig tot geen effect | heviger effect omdat het allebei de serotonineopname bevorderd ... wat is nu waar en hoe komt dat?..
Ik voel me ziek door de pil.
Voor het gewricht en spieren.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing