Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat kan de oorzaak zijn van pijn in de onderbuik?

Ik heb sinds gisternacht heftige steken gehad in mijn onderbuik en dat bleef 2 uur lang! Ik ben een vrouw. Verder had ik constant overgeef neigingen en af en toe steken in de zij, bij mijn darmen. Heb er nog steeds hoofdpijn van en mijn bloedtesten zijn allemaal goed. Volgens de huisarts zijn er helemaal geen afwijkingen gevonden!

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden

Wat kan de mogelijke oorzaak of oorzaken zijn dat ik heel snel zweet?

Ik ben een jongen van 18 jaar. De laatste twee jaar heb ik veel last van heel veel zweten onder mijn oksels bij weinig tot geen inspanning. Het is steeds erger geworden en nu zit ik er iedere dag mee. Ik kan bijna geen lichte kleding meer aan omdat je anders de zweetplekken ziet (ook in de winter).
Vroeger had ik hier nooit zoveel last van en zweette ik eigenlijk net zo veel als anderen (als het warm was bijv.). Maar ik word er zo gek van.

Het gekke is dat ik thuis nauwelijks tot niets zweet. Maar zodra ik op een andere plek kom (maakt niks uit welke) begin ik al te zweten. En dat wordt dan snel meer en mensen kunnen dat dan zien en in het ergste geval krijg ik super zweetaanval (dan blijft het zweet maar komen).

Ik heb eens gekeken op internet en kwam al snel uit op het begrip hyperhydrosis. Maar ik zweet eigenlijk alleen als ik op andere plekken ben.

Wat ik wel merk is dat ik de laatste jaren wat meer gestrest ben en me al snel druk maak over (kleine) dingen.
Maar ik weet niet of het hier allemaal aan ligt want ik zweet gewoon super veel ook al ben ik gewoon bij vrienden.

Zoals je kunt zien zit ik hier echt mee.
Weet iemand misschien een of meerdere oorzaken waarom ik zoveel zweet onder mijn oksels?

Alvast bedankt

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing