Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kan ik duizelig zijn door een oorinfectie door een piercing ?

Precies 1 week geleden heb ik een oorpiercing laten zetten in mn oorschelp. de typische plek bovenaan. Mn oor is helemaal ontstoken en staat super dik en rood. Ik ben vandaag naar de dokter gegaan en die heeft de piercing er uit gedaan ( wat erg veel pijn deed ) nu als ik soms naar mijn oor kijk of voel kan ik ineens duizelig en misselijk beginnen worden en moet ik direct gaan zitten. Hoe komt dit ? En moet ik ook proberen etter er uit te drukken of niet ? Ik neem er nu antibiotica voor.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Hoelang duurt een verrekking van de binnenband van je knie?

6 weken geleden kreeg ik bij voetballen, dmv een sliding een schop tegen mijn knie en had direct last aan de binnenkant van mijn knie, ik kon de wedstrijd wel uitspelen met wat lichte pijn, maar na de wedstrijd kreeg ik er echt last van, mijn knie werd niet blauw of dik, maar ging toch naar het ziekenhuis voor nadere controle en daar werd mij verteld dat de binnenband verrekt was.


Gisteren heb ik weer geprobeerd te voetballen en dat ging op zich goed, ik kan rennen en sprinten en draaien zonder pijn, alleen hard schieten m,et links geeft nog wat pijn en ook als ik mijn been optil voel ik het nog trekken en geeft dan een soort pijn wat lijkt alsof er een elastiekje tegen je been wordt aangeschoten.


Nu vraag ik mij dus af hoelang kan het duren voordat deze band volledig hersteld is, zodat ik weer helemaal pijnvrij ben?


Alvast bedankt voor de reacties. :-)

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing