Wat voor verkoudheid heerst er momenteel??? Het lijkt bij iedereen wel bronchitis te worden!
Zie mijn vraag. Er heerst hier (in de buurt van Utrecht) een nare verkoudheid die op de onderste luchtwegen slaat. Wat mag dit voor virus zijn?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Zie mijn vraag. Er heerst hier (in de buurt van Utrecht) een nare verkoudheid die op de onderste luchtwegen slaat. Wat mag dit voor virus zijn?
Ik ben blijkbaar gebeten door een spin. (tijdens mijn slaap anders was de spin nu zo plat als een pannekoek)
de wond jeukt alleen als ik er aan zit. ik heb er een keertje zo veel aan gekrabt dat die een beetje bloed. Eerst dacht ik dat het een muggenbeet was maar hij jeukte al een paar dagen dus ik wou er een keertje naar kijken. Toen schrok ik effe :P
Niet gesport, geen vreemde bewegingen gemaakt, stond er mee op. Ook niet gejogd in mijn slaap lijkt me.
De laatste week heb ik al twee keer gehad dat ik wakker word midden in de nacht en dan een enorm hevige hoofdpijn heb tussen mijn rechter oog en mijn rechter slaap. De pijn is zo hevig dat ik mijn rechter oog niet eens open kan houden en deze rood wordt en ook begint te tranen. Wat zou het kunnen zijn?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing