Ik heb zeer kleine neusgaten en ben al mijn hele leven moe ( in het bloed is niets te vinden), kan dit veroorzaakt worden door mijn kleine neusgaten?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb regelmatig pijn onder mijn linkerborst wat uitstraalt naar mijn schouderblad en borstbeen, na onderzoek op google kom ik op de website van tietze en staat duidelijk dat de dokter eerst andere kwalen moet uitsluiten voordat hij of zei mag roepen dat het tietze is, wat te doen met dit? Want deze pijnscheuten voelen best eng.
Ik ben dus al een paar dagen ziek, nog wel in mijn vakantie. Ik had een paar dagen last van mijn rechteroor, dat pijn deed. Inmiddels is dat gestabiliseerd maar ik merk dat ik nu al een dag minder hoor door mijn rechteroor. Alsof er iets is in zit dat ik niet eruit kan halen. Wat kan ik hier tegen doen? Het verschilt overigens hoe erg het oor is. Soms hoor ik zoals normaal, soms hoor ik heel weinig, en nu hoor ik matig mét een piep.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing